Prowadzimy sprzedaż dla firm.

Produkty

Jesteśmy marką, która specjalizuje się w produkowania oraz dostarczaniu swoim klientom najwyższej jakości mocowań do paneli fotowoltaicznych. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz fachowa wiedza zdobyta w tym czasie pozwalają nam pracować na profesjonalnych sprzętach do obróbki metalu oraz tworzyć produkty, które spełnią oczekiwania i potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. W tej zakładce naszego sklepu internetowego znajdą Państwo specjalistyczne mocowania do paneli fotowoltaicznych, przeznaczone do montażu na dachu. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą oraz wybrania elementów, których Państwo potrzebują do swojej instalacji.

Elementy mocowania paneli fotowoltaicznych

Wśród asortymentu proponujemy zarówno regulowane i nieregulowane uchwyty typu ESKA, gonty regulowane oraz nieregulowane, haki standardowe regulowane i nieregulowane, a także haki podwójnie oraz potrójnie regulowane, uchwyty nieregulowane, rąbki podwójne i pojedyncze, kątowniki oraz profile. Dostępne są także niezbędne do ich zamontowania śruby: dwugwintowe, imbusowe, młoteczkowe, zamkowe oraz nakrętki.

Każde mocowanie fotowoltaiki na dachówce, proponowane w asortymencie naszego sklepu internetowego wykonane zostało z najwyższej jakości stali nierdzewnej. Zależnie od wybranych elementów, do ich stworzenia wykorzystane zostały różne technologie wykonania takie jak: cięcie laserem światłowodowym oraz gięcie zautomatyzowane CNC. Elementy dostępne w tej zakładce dedykowane są instalacjom fotowoltaicznym przeznaczonym do montażu kompletnego systemu wsporczego do dowolnej ilości paneli PV zarówno w układzie wertykalnym i horyzontalnym na dachu skośnym. Zależnie od modelu, mogą być użyte zarówno do montowania na dachówce betonowej i/lub ceramicznej.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych elementów mocowania do paneli PV na dachu, pośród których z pewnością znajdą Państwo produkt, który spełni wszystkie Państwa oczekiwania i potrzeby. W razie pytań pozostajemy także do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu +48695952392 lub adresem mailowym pv@kuto.pl - zapraszamy do kontaktu!

Jest 119 produktów.

Pokazano 1-119 z 119 pozycji

Aktywne filtry