Prowadzimy sprzedaż dla firm.

Profile aluminiowe do montażu paneli fotowoltaicznych

Od ponad dekady działamy na rynku jako producent profili aluminiowych do fotowoltaiki. Proponujemy Klientom produkty wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej A2. Gwarantuje ona doskonałą, wieloletnią ochronę przed korozją. Dzięki temu Twoja instalacja zachowa pierwotną wytrzymałość przez bardzo wiele lat! Profile do paneli fotowoltaicznych dostępne w naszym sklepie posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty (w tym atest CE) potwierdzające ich wytrzymałość oraz zdatność do użytku. Użytkownik może je wykorzystać przy budowie instalacji montowanej na konstrukcji wolnostojącej lub na dachu skośnym. Dostępne elementy mogą być wykorzystane do budowy systemu, który pomieści dowolnie wybraną liczbę paneli PV. W poniższej kategorii znajdziesz także różne warianty uchwytów KPO.

Masz pytania związane z naszym asortymentem? Planujesz większe zamówienie, które może być objęte rabatem? Serdecznie zapraszamy do kontaktu! Wypełnij formularz dostępny na naszej stronie lub zadzwoń! Z chęcią udzielimy wszystkich odpowiedzi na Twoje pytania!

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry

Jako firma specjalizująca się w dostarczaniu najwyższej jakości elementów montażowych do instalacji słonecznych przedstawiamy ofertę szyn, klem, profili i uchwytów aluminiowych, pośród których znajdziesz elementy dopasowane do potrzeb każdej konstrukcji. Dzięki wykonaniu z najwyższej jakości materiału, proponowane produkty są w pełni odporne na działanie czynników zewnętrznych, gwarantując jednocześnie trwałość i bezpieczeństwo całości instalacji.

Profile do montażu paneli fotowoltaicznych

Doskonale wiemy, że tego rodzaju konstrukcja wymaga użycia sprawdzonych rozwiązań. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz najwyższej jakości profile PV wykonane z wysokiej jakości aluminium o długości 4140 mm. Proponowane szyny do paneli fotowoltaicznych przystosowane są do montażu zarówno elementów wertykalnych, jak i horyzontalnych, gwarantując ich trwałość niezależnie od tego, czy zostaną zainstalowane na skośnym dachu czy pod postacią wolnostojącej konstrukcji na gruncie. Szyna sprawdzi się więc do stworzenia systemu wsporczego instalacji z dowolnej ilości paneli fotowoltaicznych.

Uchwyty i klemy montażowe do paneli fotowoltaicznych

Poza profilami, w naszej ofercie dostępny jest również szeroki wybór uchwytów i klemów, które umożliwiają mocowanie praktycznie każdego rodzaju elementów. Wszystkie zostały wykonane z wysokiej jakości aluminium, gwarantującego odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz warunki zewnętrzne. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz kilka rodzajów klemów, dostosowanych do potrzeb każdej konstrukcji wsporczej. Proponujemy zarówno modele środkowe, służące do mocowania sąsiadujących elementów, jak i końcowe, umożliwiające zabezpieczenie skrajnych elementów do profilu montażowego. W naszej bogatej ofercie dostępne są również najwyższej jakości łączniki aluminiowe, dzięki którym możliwe staje się połączenie szyn z panelami fotowoltaicznymi.

Wierzymy, że dzięki naszemu kompleksowemu asortymentowi znajdziesz w naszym sklepie szyny, uchwyty i klemy montażowe niezbędne do wykonania bezpiecznej i funkcjonalnej konstrukcji, która zagwarantuje Twojemu budynkowi naturalną energię słoneczną.