Prowadzimy sprzedaż dla firm.

Śruby dwugwintowe do montażu paneli fotowoltaicznych

Prowadzisz firmę zajmującą się montażem mikro-elektrowni słonecznych na dachach budynków? Zależy Ci na sprawdzonych elementach, które wytrzymają ponad dekadę w każdych warunkach? Wybierz mocowania do paneli fotowoltaicznych dostępne w naszym asortymencie! Każdy z dostępnych elementów został wykonany ze stali nierdzewnej poddanej rygorystycznym testom jakości. Dzięki temu są one odporne nawet na długotrwały kontakt z wilgocią oraz innymi niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi takimi jak deszcz, śnieg, promieniowanie UV, a także upał i mróz. Znajdziesz u nas nie tylko śruby dwugwintowe do fotowoltaiki (z adapterem lub bez), lecz także modele:

- młoteczkowe,
- imbusowe, zamkowe,
- nakrętki.

Na podstronach poszczególnych produktów znajdziesz informacje dotyczące użytkowania poszczególnych elementów złącznych – np. z jakiego rodzaju dachówką współpracują poszczególne mocowania PV. Zamieściliśmy także podstawową specyfikację techniczną.

Potrzebna jest Ci konkretna śruba dwugwintowa PV? Jesteś w trakcie realizacji projektu i zabrakło Ci nakrętek? Złóż zamówienie i uzupełnij niezbędne zapasy narzędzi!

Jest 11 produktów.

Pokazano 1-11 z 11 pozycji

Aktywne filtry