Prowadzimy sprzedaż dla firm.

KPO V2 XL TALL

Skorzystaj z naszej nowej serii zaawansowanych konstrukcji naziemnych dla paneli fotowoltaicznych - KPO V2 XL TALL. Nasze produkty to kompleksowe rozwiązanie, które umożliwia montaż modułów PV o maksymalnej długości 2200mm w orientacji pionowej. Dodatkowo, wysokość zamontowanej konstrukcji (bez modułów PV) wynosi około 3370mm, co pozwala na optymalne wykorzystanie przestrzeni i maksymalizację generowanej energii.

Konstrukcje naziemne dla paneli fotowoltaicznych - KPO V2 XL TALL

Główne cechy naszych konstrukcji KPO V2 XL TALL to wyjątkowa trwałość, wysoka jakość oraz łatwość montażu. Dzięki solidnemu wykonaniu zapewniają one stabilność i bezpieczeństwo dla paneli fotowoltaicznych nawet w trudnych warunkach atmosferycznych.

Ponadto, nasze systemy naziemne są zaprojektowane w taki sposób, aby spełniać najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, zapewniają długą żywotność i minimalny poziom konserwacji.

Łatwy montaż, wyjątkowa efektywność

Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom montaż systemów fotowoltaicznych jest szybki i prosty, co pozwala zaoszczędzić nie tylko czas, ale i koszty instalacji.

Jeśli szukasz niezawodnych i efektywnych konstrukcji naziemnych dla swoich paneli fotowoltaicznych, to gwarantujemy, że nasze produkty spełnią Twoje oczekiwania!


W celu uzyskania wyceny należy wysłać zapytanie na adres pv@kuto.pl w treści należy podać następujące informację: 

- Producenta, model oraz łączną ilość modułów PV


Jest 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Aktywne filtry