Prowadzimy sprzedaż dla firm.

Haki dachowe i uchwyty PV

Planujesz montaż instalacji PV? Zadbaj przede wszystkim o wytrzymałe podzespoły! W naszym sklepie znajdziesz między innymi uchwyty do paneli fotowoltaicznych wykonane ze stali nierdzewnej oraz elementy przeznaczone do odpowiedniego zabezpieczenia całej instalacji na skośnej połaci. Stal nierdzewna jest najlepszym możliwym materiałem do wykorzystania przy instalacji PV. Jest odporna na korozję oraz na skrajnie wysokie i niskie temperatury. Do tego dobrze znosi zarówno opady deszczu jak i śniegu. W naszym asortymencie zakupisz takie elementy jak:

- uchwyty PV,
- haki dachowe do paneli fotowoltaicznych,
- rąbki,
- kątowniki,
- gonty,
- haki.

Elementy zostały wykonane przy pomocy cięcia laserem światłowodowym, co gwarantuje doskonałą precyzję wykonania. Wszystkie produkty są bardzo łatwe w montażu. Są też całkowicie przystosowane do pracy dachu skośnym. System, który utworzysz za pomocą tych elementów, może pomieścić dowolną liczbę modułów – zarówno ustawionych w pionie jak i poziomie.

Postaw na jakość i jeszcze dziś złóż zamówienie!


Doskonale wiemy, że każda instalacja fotowoltaiczna jest nieco inna – wynika to zarówno z jej budowy, jak i powierzchni, na której ma zostać umieszczona. Dlatego w naszej ofercie proponujemy szeroki wybór elementów PV, które z łatwością dopasują Państwo do paneli zarówno w układzie wertykalnym, jak i horyzontalnym. Nasze haki i uchwyty do instalacji fotowoltaicznych doskonale sprawdzą się w przypadku dachów skośnych pokrytych zarówno dachówką ceramiczną lub betonową, jak i gontem bitumicznym czy blachodachówką. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych produktów PV i wyboru niezbędnych haków, uchwytów, gontów, rąbków i kątowników, które wykonujemy z najwyższej jakości stali nierdzewnej.

Haki PV w naszej ofercie

W tej kategorii elementów do montażu instalacji fotowoltaicznych znajdą bardzo szeroki wybór modeli. Wśród uchwytów dostępne są takie modele jak hak Karpiówka w wersji regulowanej oraz nieregulowanej o wymiarach L380x4×25, oraz L380 4×30 mm. Proponujemy także haki Vario podwójnie regulowane w wersji DOUBLE o długości 115 mm, 130 mm, 150 mm, 180 mm, 210 mm, wzmacniane haki z kolekcji STRONG o długości 150 mm, a także model ECONOMY o długości 115 mm oraz hak potrójnie regulowany KPO_UCH_VARIO_TRIPLE_ o długości 430 mm.

Uchwyty do fotowoltaiki w naszej ofercie

W asortymencie naszego sklepu internetowego znajdą Państwo także najwyższej jakości regulowane i nieregulowane uchwyty PV, które sprawdzą się do zamocowania kompletnego systemu wsporczego do dowolnej ilości paneli fotowoltaicznych. Zależnie od modelu, mogą być zastosowane w układzie horyzontalnym i wertykalnym na dachu skośnym pokrytym blachodachówką, dachówką ceramiczną lub betonową. Proponujemy regulowane i nieregulowane ESKI o wymiarach 4x30x430 mm, 4x25x430 mm, 4x30x430 mm, a także modele podwójnie regulowane — są one dostosowane do użycia na dachu skośnym pokrytym dachówką betonową lub ceramiczną.

Poza uchwytami PV w kategorii ESKA proponujemy także specjalnie mocowania przeznaczone do użycia na dachu skośnym pokrytym blachodachówką — są to uchwyty z serii KPO ADA_ALU_5, KPO_ADA_430 oraz ADA_5_430 wykonane ze stali nierdzewnej lub aluminium. W ofercie naszego sklepu internetowego dostępne są także modele KPO_UCH_KARP_2x135_430, które dedykowane są panelom PV w układzie horyzontalnym na dachu skośnym pokrytym dachówką karpiówką.

Rąbki, kątowniki i gonty do PV w naszej ofercie

Poza uchwytami i hakami w ofercie naszego sklepu znajdą Państwo także dodatkowe wyposażenie do montażu paneli fotowoltaicznych. Proponujemy wśród nich pojedyncze i podwójne rąbki umożliwiające zamocowanie kompletnego systemu wsporczego instalacji na dachu skośnym pokrytym blachą łączoną na rąbek. W asortymencie naszego sklepu znajdą Państwo modele o wymiarach 430x4x90 mm. W naszej ofercie dostępne są także specjalne kątowniki o wymiarach 60x60 mm i szerokości 25 lub 30 mm. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą produkowanych przez nas elementów do montażu instalacji fotowoltaicznych, które z łatwością dopasują Państwo do swoich indywidualnych potrzeb.

Materiał, z którego powstają nasze produkty PV

Do wykonania uchwytów oraz haków do fotowoltaiki, które znajdą Państwo w ofercie naszego sklepu internetowego wykorzystujemy najwyższej jakości stal nierdzewną. Materiał, z którego produkowane są nasze produkty PV zawiera minimum 11% chromu, dzięki czemu charakteryzuje się doskonałymi parametrami. Jest w pełni odporny na niszczenie pod wpływem chemicznej lub elektrochemicznej. Oznacza to, że wykazuje odporność na korozję — proces stopniowego niszczenia metalu w wyniku kontaktu z wodą oraz wilgocią. Jest to niezwykle ważne w przypadku elementów do montażu instalacji fotowoltaicznych, które przez lata mają cieszyć nie tylko darmowym i odnawialnym źródłem energii, ale także bezawaryjnością. Dzięki użyciu najwyższej jakości stali nierdzewnej do produkcji naszych haków i uchwytów mają Państwo pewność, że instalacja fotowoltaiczna będzie bezpieczna i trwała przez wiele lat, a możliwość obróbki materiału pozwala wybierać pomiędzy bardzo szeroką ofertą elementów dopasowanych do indywidualnych potrzeb i możliwości Państwa paneli PV.

Jest 48 produktów.

Pokazano 1-48 z 48 pozycji

Aktywne filtry