Prowadzimy sprzedaż dla firm.

KPO V2 XL

Szukasz solidnych rozwiązań dla swoich paneli fotowoltaicznych? W takim razie mamy dla Ciebie doskonałą propozycję - konstrukcje naziemne KPO V2 XL!

Sprawdź naszą ofertę konstrukcji naziemnych KPO V2 XL

Nasze produkty z serii KPO V2 XL to kompleksowe rozwiązania, które umożliwiają montaż modułów PV o maksymalnej długości 2200 mm w orientacji pionowej oraz wysokości około 2370 mm. Oferujemy wyjątkową jakość i niezawodność naszych produktów, które są dostosowane do specyficznych potrzeb branży fotowoltaicznej. Nasze artykuły są solidne, stabilne i zapewniają bezpieczne mocowanie paneli na terenach naziemnych.

Konstrukcje, które wpiszą się w każde otoczenie

Oferowane przez nas produkty są łatwe zarówno w montażu, jak i demontażu, co pozwala zaoszczędzić czas i środki. Ponadto dbamy również o estetykę i minimalizm, zapewniając prosty wygląd naszych artykułów, które idealnie wpiszą się w każde otoczenie. Jeśli zatem szukasz solidnych i efektywnych rozwiązań dla swojego projektu fotowoltaicznego, to nasze konstrukcje naziemne są idealnym wyborem.

Zapoznaj się z naszą ofertą! Zapewniamy profesjonalne doradztwo, szybką realizację zamówienia i konkurencyjne ceny. Razem z nami zrealizujesz swoje projekty związane z energią słoneczną w sposób efektywny i ekologiczny.


W celu uzyskania wyceny należy wysłać zapytanie na adres pv@kuto.pl w treści należy podać następujące informację: 

- Producenta, model oraz łączną ilość modułów PV


Jest 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Aktywne filtry