Prowadzimy sprzedaż dla firm.

Śruby dwugwintowe do montażu paneli fotowoltaicznych

Prowadzisz firmę zajmującą się montażem mikro-elektrowni słonecznych na dachach budynków? Zależy Ci na sprawdzonych elementach, które wytrzymają ponad dekadę w każdych warunkach? Wybierz mocowania do paneli fotowoltaicznych dostępne w naszym asortymencie! Każdy z dostępnych elementów został wykonany ze stali nierdzewnej poddanej rygorystycznym testom jakości. Dzięki temu są one odporne nawet na długotrwały kontakt z wilgocią oraz innymi niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi takimi jak deszcz, śnieg, promieniowanie UV, a także upał i mróz.

Jakimi parametrami jeszcze charakteryzują się śruby dwugwintowe do fotowoltaiki? Przede wszystkim wysokim stopniem wytrzymałości i odporności na uszkodzenia mechaniczne, pęknięcia, ścieranie, uderzenia czy korozję. Mogą być wykorzystywane zarówno w bardzo niskich, jak i bardzo wysokich temperaturach, nawet do 800°C. Co więcej, elementy wykonane ze stali nierdzewnej charakteryzują się także samoregulującą warstwą pasywacyjną oraz wysoką elastycznością, umożliwiającą wszelkiego rodzaju obróbkę: gięcie, spawanie, lutowanie, tłoczenie oraz kształtowanie hydrodynamiczne.

Znajdziesz u nas nie tylko śruby dwugwintowe do fotowoltaiki (z adapterem lub bez), lecz także modele:

- młoteczkowe,
- imbusowe, zamkowe,
- nakrętki.

Na podstronach poszczególnych produktów znajdziesz informacje dotyczące użytkowania poszczególnych elementów złącznych – np. z jakiego rodzaju dachówką współpracują poszczególne mocowania PV. Zamieściliśmy także podstawową specyfikację techniczną.

Potrzebna jest Ci konkretna śruba dwugwintowa PV? Jesteś w trakcie realizacji projektu i zabrakło Ci nakrętek? Złóż zamówienie i uzupełnij niezbędne zapasy narzędzi!

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą, pośród której znajdziesz wszystkie niezbędne elementy. Masz dodatkowe pytania, dotyczące naszej oferty? Zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami pod numerem 695 952 392 lub adresem mailowym pv@kuto.pl. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz fachowej wiedzy dołożymy wszelkich starań, aby pomóc w wybraniu śrub dwugwintowych do fotowoltaiki, które spełnią wszystkie Twoje oczekiwania i potrzeby.


Jest 25 produktów.

Pokazano 1-25 z 25 pozycji

Aktywne filtry