Prowadzimy sprzedaż dla firm.

KUTO

Oferuje Państwu sprzedaż mocowań fotowoltaicznych za pośrednictwem sklepu internetowego. 

Specjalizujemy się w sprzedaży hurtowej stalowych i aluminiowych kompenentów wykorzystywanych do montażu konstrukcji fotowoltaicznych. Stale wprowadzamy nowe udoskanalenia i produkty aby jak najbardziej zaspokoić Państwa potrzeby. Zadowolenie klienta jest dla nas pioryterem, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia zostały zrealizowane błyskawicznie, a oferowany towar charakteryzował się najwyższą jakością.

Posiadamy najwyżej jakości certyfikowane produkty takie jak m.in: uchwyty montażowe, klemy, adaptery, kątowniki, blachy rąbek, klemy, szyny PV, łączniki, dwugwinty jak i szeroki zakres śrub.

Dzięki profesjonalnej platformie na której oparty jest nasz sklep, oferujemy nie tylko prosty i przejrzysty proces dokonywania zakupu, lecz również pełne bezpieczeństwo wykonywanych transakcji. 

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu poprzez nasz livechat, a także pod adresem email pv@kuto.pl lub telefonicznie: 695-952-392

Serdecznie zapraszamy Państwa do zakupów w naszym sklepie.

O nas

Firma KUTO z siedzibą w Mściszewicach posiada wieloletnie doświadczenie w obróbce metali. Jakość, doświadczenie i wiedza dotycząca potrzeb klientów zaczerpnięta w laserowym cięciu i obrabianiu metalu, a także projektowaniu sprawia, że stajemy się polskim wiodącym produentem konstrkucji fotowoltaicznych. Konstrukcje KUTO spełniają najbardziej rygorystyczne normy co potwierdzają zdobyte certyfikaty.

Tworzymy Grupę Kapitałową KAPEO, która na rynku krajowym i europejskim należy do grona liderów w dziedzinie swojej działalności. Na naszą kompleksową ofertę składają się: usługi obróbki metalu w tym: cięcie laserem blach stalowych, nierdzewnych, aluminiowych, powlekanych zarówno cynkiem jak i innymi powłokami antykorozyjnymi. Prowadzimy usługi gięcia CNC, cięcia na przecinarkach taśmowych, wiercenia, gwintowania, fazowania, zgrzewania oraz spawania metodami MIG/MAG i TIG.

Od blisko 15 lat jako Grupa KAPEO dostarczamy produkty i usługi. Na portfolio firmy składają się tysiące realizacji wykonanych zarówno dla Polskich jak i zagranicznych odbiorców. Zdobyte doświadczenie łączymy z innowacyjnością, tworząc nowe rozwiązania na miarę wyzwań współczesnego producenta i usługodawcy.

Nasza wykwalifikowana kadra inżynierska posiada wieloletnie doświadczenie w branży metalurgicznej, zarówno w zakresie doradztwa technicznego, jak i samych realizacji. Stale unowocześniamy park maszynowy, co wiąże się z najwyższą jakością wykonywanych usług.

Zapraszamy do stałej współpracy hurtowników, dystrybutorów oraz instalatorów.